skip to main | skip to sidebar

VW Passat 170TDi DSG

poniedziałek, 19 maja 2008

Autor: max o 15:41
Etykiety: elastycznosc miedzy 50 a 160km/h, od 48 sekundy filmu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

czy passat to fajna fura?